Jeleń, warzywa i owoce 2 x 0,5 kg

Jeleń, warzywa i owoce 2 x 0,5 kg

Waga: 1 kg
Dostępność:
Jest Jest
 (2 szt.)
szt.
17,00 zł15,00 zł / szt.

Produkt bez kości

Pełnowartościowe mięso z jelenia znakomicie sprawdzi się jako podstawowa karma bytowa. Jest to gatunek ciemnego i jednocześnie chudego mięsa o wyraźnie zbitej strukturze, co jest zależne od obecności powięzi i tkanek. Dziczyzna stanowi o wiele zdrowszą alternatywę względem mięs zwierząt rzeźnych, które nie są aż tak wartościowym pokarmem. Mała ilość tłuszczu pozwala na utrzymanie diety niskokalorycznej, przy równoczesnym zapewnianiu pupilowi odpowiednich składników odżywczych. Mięso z jelenia posiada białko o najwyższej jakości, cenne dla każdego czworonoga.

Na szczególną uwagę zasługują obecne w mięsie pierwiastki, w tym magnez, fosfor oraz wapń. Duże wartości witaminy B są kolejnym atutem, gwarantując znakomitą kondycję mięśni i ochronę wzroku. Dzięki tym właściwościom mięso z jelenia okaże się skutecznym rozwiązaniem w przypadku problemów skórnych. Zdrowotne działanie dziczyzny odzwierciedla się także w zdrowym wyglądzie sierści czworonoga.

Jest to dobrze zbilansowana mieszanka zawierająca zmielone mięso z jelenia oraz dodatek warzyw i owoców.  Nie wszystkie psy jedzą chętnie surowe warzywa – są one niezbędne w dobrze zbilansowanej diety. Surowe, zmielone mięso z dodatkiem rozdrobnionych warzyw jest z apetytem konsumowane, a co najważniejsze, podane w tej formie powoduje, że są one lepiej trawione przez układ pokarmowy psa. 

Produkt zawiera drobne mięso z jelenia oraz sezonowe warzywa i owoce.

Najważniejsze cechy:  
 
  • wartościowa karma bytowa
  • bez konserwantów
  • próżniowe pakowanie
  • roczny termin przydatności
 
Sposoby podania: 
 
  • rozmrozić i gotowe
  • rozmrozić w mikrofalówce
 
Temp. przechowywania: - 18 °C