Dieta BARF Pitbull

Jeśli chcesz, aby karma Twojego psa rasy pitbull zaspokajała jego wszystkie potrzeby żywieniowe, to oferta naszego sklepu powinna Ci się spodobać. Naszą specjalnością jest dieta BARF, która oparta jest na surowym mięsie wysokiej jakości. Zajmujemy się sprzedażą porcjowanych tusz różnego gatunku, a także innych produktów przeznaczonych dla czworonogów rasowych oraz mieszańców. Jako bezpośredni producent składników zawartych w prezentowanych wyrobach możemy zapewnić ich świeżość i najlepszą jakość.

Zalety diety BARF

Coraz więcej opiekunów psów, a także kotów decyduje się na rezygnację z przetworzonych karm i zastąpienie ich surowym mięsem. Dieta BARF to doskonała opcja dla psów rasy pitbull i nie tylko, można ją stosować u wszystkich, mięsożernych zwierząt. Taki sposób żywienia nawiązuje do jadłospisu wilków, które są bezpośrednimi przodkami Twojego pupila. Te drapieżniki żywiły się głównie tkanką mięsną upolowanych zwierząt, a także ich kośćmi oraz chrząstkami. Wdrożenie takiego menu u współczesnego czworonoga to dobry sposób na zapewnienie mu zdrowia i długiego życia. Dieta musi być jednak dobrze zbilansowana, dlatego na początek możesz wybrać nasze gotowe karmy, zawierające w składzie dodatki warzywne.

Psy rasy pitbull owiane są złą sławą, jako osobniki agresywne w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi. Jednak charakter pupila jest w większości uzależniony od jego wychowania. Te czworonogi są w rzeczywistości bardzo przywiązane do swoich opiekunów i pod ich wpływem mogą być nastawione przyjaźnie do innych psów. Na co dzień każdego pitbulla rozpiera energia, chętnie dokazuje i uczestniczy w zabawie. Z tego powodu potrzebuje odpowiedniej dawki energii, która pozwoli im spędzać czas w sposób aktywny. Dieta BARF to dobre rozwiązanie w przypadku tej rasy, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się ją skomponować na podstawie naszych wyrobów.

Dieta dla pitbulla

Wyborne karmy dla pitbulla

Prawidłowo zbilansowana karma BARF będzie dla pitbulla rozwiązaniem zapewniającym prawidłowy rozwój w każdym wieku. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z surowym żywieniem, to sprawdź koniecznie nasz kalkulator, który pozwoli Ci ustalić optymalne menu dla ukochanego czworonoga. Lekarze weterynarii sugerują na początek wprowadzić jadłospis przejściowy, bazujący na podrobach np. żołądkach wołowych. Po upływie 7 dni Twój pies może rozpocząć właściwą dietę BARF, która powinna się składać z surowych mięs różnego gatunku. W naszym sklepie znajdziesz m.in.:

Poza tym w katalogu mamy karmy dla pitbulla składające się z mielonego mięsa oraz chrząstek z dodatkiem sezonowych warzyw i owoców. Produkty roślinne to ważne źródło węglowodanów dla Twojego pupila, dlatego trzeba je uwzględnić w jadłospisie. 

Stwórz zbilansowaną dietę BARF dla swojego psa i zapewnij mu wszystkie, niezbędne składniki odżywcze. Nasze znakomite karmy polecamy nie tylko dla pitbulli, ale też przedstawicieli innych ras. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące menu dla swojego czworonoga, zachęcamy do sprawdzenia naszego bloga, w którym znajdziesz wiele wartościowych artykułów.