Koszt i czas dostawy


 Gwarantujemy dostawę produktów zamrożonych na terenie całego Kraju.
Podane ceny przesyłek zawierają koszt opakowania termoizolacyjnego.

 

 

 

Specjalnie dla naszych klientów, którzy do końca miesiąca złożą zamówienie powyżej kwoty 250 zł, paczkę wyślemy za darmo. Z uwagi na specyfikę naszego asortymentu promocja dotyczy pojedynczej paczki do 28kg UPS, bez względu na wybraną formę płatności.

 

Wysłka towarów

Ze względu na specyfikę oferowanych produktów, przesyłki wysyłamy wyłącznie w poniedziałek, wtorek i środę.

Towary wysyłane są również w czwartki pod warunkiem opłacenia zamówienia do godziny 12.

Czas dostarczenia przesyłki

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 3 dni robocze, dotyczy zamówień złożonych i opłaconych od poniedziałku do środy (do godziny 12.00), liczone od momentu złożenia zamówienia. Zamówienie złożone od czwartku do niedzieli będą realizowane od najbliższego poniedziałku. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 3 dni roboczych.

Śledzenie przesyłki

W momencie przekazania przesyłki firmie kurierskiej otrzymają Państwo od nas e-mail z numerem listu przewozowego. Korzystając z opcji śledzenia przesyłki na stronie UPS https://www.ups.com/ lub Inpost http://paczkomaty.pl/. 24 godziny na dobę mogą Państwo sprawdzać, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka.

W razie dalszych pytań dotyczących statusu przesyłki mogą Pańswto skontaktować się z firmą kurierską UPS pod numerem infolinii 801 900 877 lub z firmą Inpost pod numerem telefonu 801 400 100 (dla telefonów stacjonarnych) lub 722 444 000 (dla telefonów komórkowych).

Doręcznie przesyłki

Kurierzy UPS doręczają przesyłki w dni robocze od godz. 8 do 21.
Korzystając z paczkomatów Inpost, zostaną Państwo poinformowani sms-em, że przesyłka czeka na odbiór w paczkomacie.

Odbiór osobisty w sklepie As-Pol Katowice, ul. Kolejowa 58
 

Odbierając zamówiony towar w sklepie As-Pol Dorota Rusinek, ul. Kolejowa 58, 40-606 Katowice, możecie Państwo zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.