Karma dla bulteriera

Psy tej rasy są koneserami w kwestii jakości podawanych posiłków. Dlatego karma dla bulteriera musi mieć przede wszystkim odpowiedni zapach, smak i konsystencję. Znaczenie ma również temperatura podawanego posiłku. Uwielbiają one przede wszystkim dania mięsne, ale nie stronią od słodkich nut owocowych. Jeśli są przyzwyczajane do różnych karm od wczesnych miesięcy, to z przyjemnością skosztują każde danie. Prawdziwym utrapieniem hodowcy może być psiak, który był wychowany na mało urozmaiconej diecie. Wówczas nie będzie on akceptował zmian w jadłospisie. Taki przypadek określany jest mianem neofobii, którą trudno przezwyciężyć.

Jak już wspomnieliśmy, bulteriery są prawdziwymi smakoszami. Mają bardzo dobrze rozwinięty i wrażliwy aparat węchu. Dlatego aromat świeżego mięsa pobudzi jego zmysły i będzie doskonałym zaproszeniem do miski.

W naszym sklepie internetowym dostępne są gotowe dania. Zaspokoją one nawet bardzo wybredne psie podniebienia. Oferujemy wysokiej jakości pełnowartościową karmę dla bulteriera, która zawiera:

Dzięki wysokiej zawartości białka pochodzenia zwierzęcego psy prawidłowo się rozwijają i są zadbane. Natomiast witaminy i minerały pozytywnie wpływają funkcjonowanie układu nerwowego.

Widoczne w taj kategorii produkty zostały wybrane z myślą o bulterierach, które z pewnością docenią ich walory smakowe. Jednocześnie pomogą hodowcom w zachowaniu zróżnicowanej diety, która ma znaczenie zwłaszcza dla młodych psów. Należy pamiętać, że do trzeciego miesiąca życia powinny one dostawać jedzenie od 4 do 5 razy dziennie. Po szóstym miesiącu zaleca się ograniczenie karmienia do 3-4 posiłków. Z kolei roczny pies może jeść nie częściej niż 1-2 razy na dobę. Ważne jest jednak to, by zawsze najadał się do syta oraz miał dostęp do świeżej i niechlorowanej wody. Zaletą diety, której podstawą jest mięsna karma dla bulteriera, jest jej korzystny wpływ na zdrowie pupila. Dostarcza ona optymalną dawkę energii niezbędną do aktywności fizycznej psa. Poza tym poprawia kondycję skóry i sierści. Warto tu podkreślić dobroczynne działanie olejów roślinnych i pochodzących od ryb.

Niektórzy przedstawiciele tej rasy cierpią na alergie pokarmowe oraz dermatozy. Dlatego warto podawać im wyłącznie najlepsze kąski pochodzące od sprawdzonego dostawcy. Właśnie takie karmy dla bulterierów znajdują się w AS-POL. Gwarantujemy, że są one przyrządzane ze składników najlepszego sortu. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów i Ich czworonożnych przyjaciół.