Dieta BARF Amstaff

Z pomocą karm zebranych w naszym sklepie internetowym dieta BARF dla psów rasy amstaff będzie znacznie łatwiejsza do wdrożenia. Jesteśmy firmą stworzoną przez miłośników czworonogów, która pragnie zapewnić wszystkim pupilom doskonale zbilansowany pokarm. Proponujemy Ci pełnowartościowe dania powstałe na bazie surowych mięs oraz innych produktów odzwierzęcych, w tym podrobów czy tkanki kostnej. To najlepsze rozwiązanie w przypadku psów rasowych oraz mieszanych, zapewniające im zbilansowane pożywienie w dobrej cenie.

Charakterystyka diety BARF

Nazwa tej karmy to akronim angielskich słów Biologically Appropriate Raw Food, którą można przetłumaczyć jako „biologicznie odpowiednia surowa dieta". Twórcy tego pojęcia chcieli powrócić do dawnego sposobu żywienia psów, które z natury są drapieżnikami i mięsożercami. Z tego powodu pożywienie czworonogów powinno opierać się na surowym mięsie oraz podrobach, z dodatkiem niektórych warzyw, a także suplementów niezbędnych dla zdrowia zwierzęcia.

Aby zapewnić pupilowi dobry bilans diety, karma BARF powinna być skomponowana zgodnie z rasą psa. Potrzeby żywieniowe amstaffa są inne niż np. yorkshire terrierów, co trzeba uwzględnić w trakcie układania menu. Dla osób nieznających się na tematyce żywienia to będzie trudne, a dla ich podopiecznych groźne, dlatego lepiej sięgnąć po gotowe mieszanki z naszego sklepu internetowego. Proponujemy Ci doskonale skomponowane i smaczne pokarmy, których skład opracowali dietetycy weterynaryjni, z troską o zdrowie Twojego pupila.

 Dieta dla amstaffa

Karmy BARF dla Amstaffa

Psy rasy amstaff należą do rodziny terrierów typu bull, z tego względu wyróżniają się imponującą siłą i dobrze rozwiniętą tkanką mięśniową, jednocześnie są bardzo zwinne i szybkie. Zwierzęta te potrzebują dużo ruchu, w trakcie zabawy mogą być nieco agresywne w stosunku do innych czworonogów, jednak dobry właściciel może nauczyć je odpowiedniego zachowania. Pożywnie takiego pupila powinno być zgodne z jego charakterem i dostarczać mu odpowiednią dawkę energii z surowego mięsa.

Sugerowanym rozwiązaniem jest właśnie dieta BARF, która jest w stanie dostarczyć zwierzęciu niezbędne składniki odżywcze. Karma dla ras amstaff dostępna w naszym sklepie zawiera dużo aminokwasów odzwierzęcych, m.in. z:

Poza tym w jej składzie znajdziesz też starannie wyselekcjonowane warzywa i zboża, będące doskonałym źródłem węglowodanów, które są także niezbędne w diecie BARF dla tej rasy. Mięsa zawarte w prezentowanych tutaj produktach pochodzą z naszych hodowli, dlatego są zawsze świeże i najlepszego gatunku. To idealna alternatywa dla popularnych karm marketowych, które są produkowane z resztek wątpliwej jakości.

Dobrze zbilansowana karma dla amstaffa to nie koniec propozycji, jakie mamy dla Ciebie! W asortymencie sklepu znajdziesz też wyśmienite mieszanki mięsne dla przedstawicieli wielu innych ras, takich jak border collie czy jack russell terrier. W razie problemów z dobraniem odpowiedniej diety BARF dla czworonoga skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy najlepsze pożywienie.