Dieta BARF Husky

Jeśli zainteresowała Cię dieta BARF dla psa rasy husky, lecz nie wiesz, jak ją skomponować, nasz sklep to doskonałe miejsce dla Ciebie! W katalogu znajdziesz gotowe pożywienie dla swojego pupila, które składa się przede wszystkim z surowego mięsa oraz innych produktów odzwierzęcych. Nasza oferta to zdrowsza alternatywa dla popularnych karm marketowych, która dostarczy Twojemu pupilowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Żywienie czworonogów surowym mięsem to najlepszy sposób, aby zapewnić im długie życie!

Co to jest BARF?

Obecnie dieta BARF zyskuje coraz większe powodzenie wśród opiekunów psów różnych ras. Jej główną ideą jest powrót do naturalnego żywienia domowych pupili, a dokładnie ich przodków, wilków. Takie menu opiera się na mięsie surowym, jednak nie powinno ograniczać się tylko do samych mięśni, ale zawierać też tkanki kostne, w których znajdują się cenne składniki mineralne. Poza tym dopuszczalne są niewielkie ilości starannie wyselekcjonowanych warzyw i zbóż, a także suplementy.

Ważne jest, aby odpowiednio dobrać dietę BARF dla konkretnego psa, karma dla rasy syberian husky będzie się bowiem znacznie różnić niż pożywienie przeznaczone np. dla shih tzu. Syberyjczyki to szalenie aktywne, pełne energii zwierzęta, które uwielbiają się bawić i potrzebują bardzo dużo ruchu. Z tego powodu ich codzienny jadłospis musi mieć odpowiedni bilans energetyczny. Przedstawiciele tej rasy mają też tendencję do grymaszenia przy posiłku, dlatego gotowe karmy nie zawsze im smakują ze względu na zawarte w nich dodatki. Surowe mięso sprawdzi się tutaj doskonale, zwłaszcza że u nas masz z czego wybierać!

Zdrowa karma dla psów husky

W naszym sklepie internetowym znajdziesz praktyczny kalkulator, który pomoże Ci ustalić optymalną ilość pożywienia, jaką powinna zawierać codzienna dieta BARF dla Twojego pupila. W asortymencie przygotowaliśmy wiele wysokiej jakości mięs surowych do wyboru, dlatego łatwiej dostosujesz zakup do potrzeb swojego czworonoga. W katalogu mamy porcjowane tusze różnego typu, w tym:

Poza tym oferujemy też surowe mięsa w formie zmielonej razem z kością lub chrząstką, które także warto wprowadzić do diety psa typu husky. Sprawdź też szeroki asortyment podrobów, dostępnych w całości lub w wersji rozdrobnionej.

Ważną naszego częścią asortymentu naszego sklepu są produkty zbilansowane, które stanowią pełnowartościowy posiłek dla psa. Znajdziesz w nich nie tylko surowe mięso i kości, ale też warzywa i inne źródła węglowodanów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu Twojego czworonoga. Ta karma, zgodna z dietą BARF dla husky powstaje w całości w naszym zakładzie produkcyjnym, na bazie składników pochodzących z hodowli własnej.

Wybierz BARF i zapewnij swojemu psu husky zdrową i odżywczą dietę. Z pomocą naszej firmy możesz też skomponować doskonale zbilansowany jadłospis dla czworonogów innych ras - skorzystaj z kalkulatora, aby dobrać odpowiednią dawkę energetyczną! Karmy oraz porcjowane mięso z asortymentu są zawsze świeże i wolne od konserwantów i innych, sztucznych dodatków.