Olej z sardeli i sardynek dla psów 250 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Waga: 0.25 kg
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 49,50 zł brutto
  • Do DARMOWEJ WYSYŁKI brakuje Ci tylko: 250,00 zł
  • szt.
  • Cena: 55,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Olej z sardynek dla psów

 

Właściwe odżywianie czworonoga ma mu zapewnić wszystkie niezbędne składniki. Dieta BARF dla psów powinna więc zawierać tran z sardynek jako cenne źródło NNKT. Taki dodatek gwarantuje zbilansowane karmienie i ma za zadanie wprowadzić do psiego pokarmu naturalne, surowe pożywienie. Oferowane przez nasz sklep rybne oleje uzupełniają niedobory kwasów Omega oraz witamin. Celem suplementacji tranem jest zrównoważenie proporcji kwasów Omega-3 i 6. Nadmiar znajdujących się w nich kwasów Omega-6 może przyczyniać się do powstawania stanów zapalnych w organizmie. Wprawdzie BARF z założenia zawiera surowe mięso i warzywa, jednak może też obejmować składniki, które zaburzają równowagę pomiędzy tymi dwoma rodzajami NNKT. Tran z sardynek pozwala na uzupełnienie niedoborów Omega-3.

Oleje rybne nie tylko są bogatym źródłem NNKT, ale też witamin A, B3 i D. Dzięki takim składnikom odżywczym produkt ten jest bardzo trudny do zastąpienia przez inne składniki diety.

Oleje dla psa w codziennej diecie

Oferowany przez nasz sklep BARF olej z sardynek ma ogromne znaczenie w karmieniu zwierzęcia. Rola NNKT jest doskonale znana i potwierdzona badaniami naukowymi. Niedobory tych kwasów mogą przyczyniać się do powstawania wielu chorób, dlatego tran z sardynek i sardeli powinien obowiązkowo znaleźć się w menu czworonoga.

Dostarczane przez ryby kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 mają bardzo szerokie znaczenie dla organizmu. Pełnią w nim nie tylko rolę leczniczą, ale również ochronną. Zapobiegają chorobom układu sercowo-naczyniowego, skóry i pomagają w walce z nowotworami. Ich dodatek do diety chroni zwierzę przed łuszczycą, wysypką, suchą skórą i nadmiernym zrzucaniem sierści. Nienasycone kwasy tłuszczowe mają silne działanie przeciwzapalne oraz przyczyniają się do zachowania dobrego wzroku. wspomagają proces widzenia, wzmacniają układ nerwowy i odpornościowy.

Wprowadzenie olei i tranu jest zalecane przez weterynarzy. Psią dietę należy uzupełniać o preparaty tłuszczowe nie tylko w żywieniu BARF. Takie sposób odżywiania korzystnie wpłynie na wartość energetyczną karmy, poprawi jej przyswajalność i wzbogaci organizm o idealnie strawione tłuszcze nienasycone. W efekcie może opóźnić procesy starzenia się zwierzęcia i zapewnić mu długie i zdrowsze życie. Sprawdź całą naszą ofertę dla czworonogów i daj przyjemność swojemu pupilowi.