Olej ostropestowy dla psów 200 ml

 • Dodaj recenzję:
 • Waga: 0.2 kg
 • Dostępność: Jest Jest  (6 szt.)

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 28,80 zł brutto
 • Wyślemy jeszcze dziś jeżeli zamówisz teraz!
  Do końca przyjmowania zamówień zostało jeszcze:

  Twoje zamówienie wyślemy: 

  jutro poniedziałek (26 lutego)
  godzminsek
 • Do DARMOWEJ WYSYŁKI brakuje Ci tylko: 250,00 zł
 • szt.
 • Cena: 32,00 zł / szt.

Olej ostropestowy dla psów

Posiadanie czworonoga daje mnóstwo radości i satysfakcji, ale oznacza również duże zobowiązanie. Opieka nad psem wymaga poświęcenia czasu i zapewnienia mu najlepszych warunków bytowych. Jednym z najważniejszych aspektów jest zatroszczenie się o zbilansowaną dietę, jakość posiłków i ich optymalną wartość odżywczą. Trzeba mieć jednak świadomość, że nie zawsze uda się dostarczyć pupilowi wszystkich niezbędnych substancji i związków wraz z pożywieniem. Dlatego warto sięgnąć po jakościowe oleje ostropestowe dla psa, które są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.

Ich regularna suplementacja gwarantuje dostęp do bardzo wielu cennych związków i stanowi źródło pełnowartościowych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Substancje te można znaleźć co prawda w roślinnych tłuszczach, olejach rybich, orzechach, nasionach, kiełkach czy mięsie konkretnych zwierząt, jednak niektóre z nich trudno podać czworonogom, a inne z kolei nie przypadają im do gustu. Oleje dla psa można więc stosować jako wysokojakościowe uzupełnienie diety pupila.

Suplementacja olejem ostropestowym

Dlaczego jeszcze opłaca się regularnie sięgać po olej z ostropestu? Ponieważ dostarcza on Twojemu psu związków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Substancje w nim zawarte, na czele z nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, odpowiadają za wiele ważnych procesów biochemicznych, wspomagają układ pokarmowy, krwionośny i odpornościowy oraz pomagają walczyć ze stanami zapalnymi. Ponadto potwierdzono, że dzięki obecności kwasu linolowego olej z ostropestu wykazuje działanie antynowotworowe. Świetnie sprawdza się podczas problemów zwierzęcia z nerkami, a ponadto stanowi doskonałe źródło najistotniejszych witamin. Włączając go do menu swojego czworonożnego przyjaciela, zapewnisz mu zdrowie, dobre samopoczucie i mnóstwo energii oraz zniwelujesz ryzyko pojawienia się wielu dolegliwości.

Oferujemy oleje dla psa najwyższej jakości, wytworzone w sposób w pełni profesjonalny i zgodny ze wszelkimi procedurami. Warto podkreślić jednak, że zawarte w nich nienasycone kwasy tłuszczowe są bardzo nietrwałe. Mogą ulegać procesom utleniania lub wysycenia, co powoduje, że tracą swoje prozdrowotne właściwości. Dlatego wyjątkowo ważne jest prawidłowe postępowanie z preparatami, które maksymalnie ograniczą zachodzenie tych przemian. Pamiętaj więc, aby olej ostropestowy dla psa przechowywać w chłodnym miejscu, w nieprzezroczystych buteleczkach, które powinny być szczelnie zamknięte. Zapraszamy do składania zamówień w trosce o pupila!